2 Działki budowlane Nakło.

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
145 PLN , Pow. 1 102 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 102 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nakło nad Notecią
Numer oferty:
811650
Cena za m2:
0 PLN
TYLKO W  NASZYM BIURZE!!!!
 NOWA NIŻSZA CENA!!!

Specjalista ds. nieruchomości.
Roma Deka
tel. 508-332-248

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Na sprzedaż 2 działki budowlane w Nakle nad Notecią.

Działki w kształcie kwadratu, płaskie, środkowe o powierzchni 1102mkw. ujęte w MPZP. Obie działki o tej samej wielkości. 

Dojazd do działek drogą gruntową, do drogi asfaltowej ok 200m. 
Prąd i woda na działce graniczącej.
Cisza i spokój, jednocześnie blisko do centrum Nakła nad Notecią.
W okolicy kościół, Centrum Handlowe Aura Park, szkoła podstawowa.

Nakło nad Notecią jest miastem prężnie rozwijającym się. Znajdziemy tu udogodnienia w postaci parków, basenu, przystani i szkół ponadpodstawowych.
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail