Działka budowlana 1326m2, NIEMCZ

Działka (Budowlana) na sprzedaż
365 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 326 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Niemcz , Fryderyka Chopina
  • Numer oferty : 170509
  • Cena za m2 : 275.26 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603


Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej w Niemczu!
Działka o łącznej powierzchni 1326m2, o szerokości ok. 29m a długości 47m daje duże możliwości zabudowy oraz aranżacji wymarzonego ogrodu.
Działka wstępnie zagospodarowana, wyrównany teren oraz częściowe nasadzenia: tuje i drzewka liściaste oraz iglaste.


Na działce media:
- woda - przyłącze na działce,
- woda gruntowa - własne ujęcie
- prąd - skrzynka energetyczna na działce,
- kanalizacja - przyłącze na działce.
Jedynie gazociąg w drodze!

Dojazd do działki drogą utwardzoną!

Bliskie sąsiedztwo Osielska i Niemcza ułatwia codzienne życie - komunikacja miejska do Bydgoszczy, liczne sklepy, szkoła, przychodnia. Do tego blisko lasy, umożliwiają możliwość wypoczynku i rekreacji.

Zapraszam do kontaktu!Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.