Działka budowlana 1005m2 - Niwy

Działka (Budowlana) na sprzedaż
155 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 005 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Niwy
  • Numer oferty : 520988
  • Cena za m2 : 154.23 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej - działki budowlanej o powierzchni 1005m2 która znajduje się w Niwach (gm.Osielsko).

Przybliżone wymiary działki to 30m x 35m.

Wraz z działką, w tej cenie otrzymują Państwo udziały w drodze dojazdowej w której znajdują się media: prąd, woda i gaz.
Wydane warunki zabudowy.

Niewątpliwym atutem tej działki jest dojazd drogą asfaltową, jedynie ostatnie 100m to droga gruntowa. W związku z tym działka nie leży przy głównej drodze - oddzielają ją dwie linie zabudowy dzięki czemu zyskują Państwo ciszę oraz prywatność.

Niwy to bardzo ceniona lokalizacja - prężnie działająca gmina Osielsko to gwarancja rozwoju i komfortowego życia.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.