Działki budowlane pod Oławą

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
180 000 PLN, Pow. 900 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
900 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Oława
Numer oferty:
322681
Cena za m2:
200 PLN
Tomasz Rodzik - 798 857 372

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych o pow. 900m2 oraz 1200m2 w miejscowości JACZKOWICE  (powiat Oławski) oddalonej jedynie 5min jazdy samochodem od Oławy oraz 40min do Wrocławia. Nasza propozycja to połączenie znakomitej lokalizacji, ciszy i spokoju.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego gminy.

 

Dojazd do działek drogą utwardzoną gruntową.


Na terenie działek przebiega linia wysokiego napięcia, mimo wszystko istnieje możliwość budowy domu na obu działkach.

Cena:
Działka 900m2 - 180 000 zł
Działka 1200m2 - 240 000 zł

CENY DO NEGOCJACJI!

MEDIA:
- prąd - w drodze przy działkach
- woda - w drodze przy działkach

 

 


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail