Atrakcyjna działka w centrum Oleśnicy!!!

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
650 000 PLN, Pow. 1 800 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 800 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Oleśnica , Kolejowa
Numer oferty:
850242
Cena za m2:
361.11 PLN
Adrianna 504268537

Do sprzedania działka budowlana w centrum Oleśnicy! Działka ma ok. 1800 m2. Na działce znajduje się obecnie budynek magazynowo-mieszkalny o powierzchni ok. 600m2. Budynek nadaje się do rozbiórki lub generalnego remontu.

Wszystkie media są doprowadzone do działki, teren jest utwardzony i ogrodzony, z dojazdem drogą asfaltową.

 

Wydane zostały warunki zabudowy na stworzenie nowego budynku usługowo-mieszkalnego.


Działka położona jest w centrum miasta, więc w bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy czy lokale usługowe.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Adrianna/opiekun oferty
tel. 504268537

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail