Działka 2800 m2 w Sadkach przy krajowej DK10

Działka (Rolna) na sprzedaż
140 000 PLN, Pow. 2 800 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 800 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Sadki
Numer oferty:
571968
Cena za m2:
50 PLN
Zapraszam!!! Na sprzedaż działka  rolna 2800 m2 , 50 zł m2 znajdująca się przy drodze krajowej nr 10 łącząca aglomeracje : szczecińską , bydgosko-toruńską oraz warszawską . Działka znajduje się w miejscowości Sadki 10km od Nakła , 40km od Bydgoszczy . W pobliżu dostęp do mediów .

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail