DZIAŁKA Z KW SAMOCIĄŻEK!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
163 000 PLN , Pow. 202 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
202 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Samociążek
Numer oferty:
649111
Cena za m2:
807 PLN
KONTAKT 696-909-402


W  ofercie sprzedaży działka w Samociążku, na teranie byłego wojskowego ośrodka wypoczynkowego. Działka posiada własną księgę wieczystą.

Na działce znajduje się domek letniskowy o powierzchni 26 mkw, a działka ma powierzchnie 202 mkw. Na tyle domku dobudowano pomieszczenie gospodarcze.

Domek składa się z :

- pokój z aneksem kuchennym
- łazienka z ubikacją i prysznicem
- taras około 17mkw.

Działka i domek nie wymagają żadnych prac remontowych. Działka sprzedawana jest z pełnym wyposażeniem oraz z łódką i miejscem cumowania łodzi na terenie ośrodka „Julia". Ogród jest bardzo zadbany, pięknie zazieleniony. Na teren działek możliwość zaparkowania auta.

Media :

- prąd,
- woda całoroczna,
- kanalizacja,
- ogrzewanie piecykiem gazowym z wydmuchem spalin na zewnątrz.

Jest to bardzo fajne miejsce do wypoczynku wśród lasów z dostępem do jeziora, raj dla wędkarzy, rodzin z dziećmi - plaża i zapaleńców sportów wodnych. W miejscowości znajdują się liczne atrakcje turystyczne: kąpieliska, wypożyczalnie żaglówek i sprzętu pływającego.

Blisko sklepy spożywcze, hotel, restauracja, boisko. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się 30 m od wjazdu na teren działek. Do prywatnej plaży - 100 m „Julia", wstęp na nią jest bezpłatny (dla właścicieli działki). Na plażę publiczną 200m. Działki ogrodzone, wjazd dwoma elektrycznymi bramami wjazdowymi.


Serdecznie polecam!

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail