GRATKA! Wymarzona działka budowlana! Rzeczka, las

Działka (Budowlana) na sprzedaż
190 000 PLN , Pow. 3 015 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 015 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Skórka
Numer oferty:
556582
Cena za m2:
63 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Wiesława Odor
Tel: 508-332-248

Treścią oferty jest urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3 015 m2, zlokalizowana w miejscowości Skórka, powiat pilski, województwo wielkopolskie.

Prezentowana działka daje duże możliwości zagospodarowania terenu, front dysponuje wjazdem od drogi wojewódzkiej nr 188, teren w lekkim spadku dochodzi do rzeki otoczonej malowniczą zielenią. Jest to doskonałe miejce na dom wraz z częścią rekreacyjną i bezpośrednim kontaktem z naturą.

Teren w części ogrodzony, media na granicy działki.

Skórka jest miejscowością z potencjałem, harmonijnym rozwojem, świetnie skomunikowaną - położoną 12 km od miasta powiatowego Piła. Jest to miejscowość kojarzona z zielenią lasów i dobrze zorganizowanym wypoczynkiem w okolicy dwóch jezior.

!!!Zapraszam na prezentację!!!
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail