Sprzedam działkę z linią brzegową rzeki

Działka (Budowlana) na sprzedaż
290 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 800 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Stara Rzeka
  • Numer oferty : 373903
  • Cena za m2 : 103.57 PLN

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w malowniczej miejscowości Stara Rzeka.
Część działki to płaska powierzchnia idealna pod budowę domu/domków letniskowych, pozostała zaś część jest lekko spadzista i prowadzi do samej rzeki Wdy!!!
Z działki rozciąga się niesamowity widok na wyżynną część miejscowości Stara Rzeka.
Nieruchomość znakomita pod działalność gospodarczą (domki letniskowe/spływy kajakowe) oraz pod budowę domu jednorodzinnego.
Działka znajduje się w lesie w cichej i spokojnej okolicy, jednakże sąsiednie działki są już zabudowane.
NIERUCHOMOŚĆ GODNA UWAGI!!!
Serdecznie polecam.

Powierzchnia działki - 2800 m2
Cena 290 000 zł


Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798 857 370

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.