Centrum/Budowlana/Trzebnica

Działka (Budowlana) na sprzedaż
749 000 PLN, Pow. 1 588 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 588 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Trzebnica , Świętojańska
Numer oferty:
704897
Cena za m2:
471.66 PLN
Polecam do sprzedania piękną działkę wielorodzinną/usługową/jednorodzinną w centrum Trzebnicy. Tylko 15KM od Wrocławia.

Nowa droga S5 - 15 MIN do Wrocławia.Graniczy bezpośrednio z sanktuarium św. Jadwigi. Nowa ulica - Świętojańska (okolice Henryka Brodatego, Jana Pawła II)Plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia budowę budynku wielorodzinnego z usługami jak również jednorodzinnego. Możliwe 750-800 PUM.W bezpośrednim sąsiedztwie Klasztoru Św. Jadwigi. Zgodnie z aktualnym MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami lub zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami oznaczone symbolami:1 MW, U/MN.U .

Wymiary działki: 30m szerokość, 53m długość. Maks wysokość budynku do kalenicy 12m.Wskaźnik zabudowy powierzchni działki 0,4, intensywność zabudowy 0,65.

Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja ( w pobliżu działki). Dojazd bezpośredni do działki drogą gruntową utwardzoną i asfaltową. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskie sąsiedztwo Lasu Bukowego i pięknie odnowionej dawnej dzielnicy uzdrowiskowej tzw. "Zdrój", gdzie znajdują się stawy, alejki spacerowe z infrastrukturą rekreacyjną oraz nowoczesny aqua park.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail