Działka 0,3 ha wydane warunki zabudowy Pracze Odrz

Działka (Budowlana) na sprzedaż
450 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Wrocław Pracze Odrzańskie , Janowska
  • Numer oferty : 617786
  • Cena za m2 : 150 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży działka budowlana 2555 m2 + 445 m2 służebności droga do działki która leży za nią (opracowanie graficzne w zdjęciach).

Kształt działki to regularny prostokątny bez drogi- 2555 m2 o wymiarach 111,5 mb x 22,5 mn (wydane warunkami zabudowy na jeden dom).

Regularny kształt parceli umożliwia w przyszłości wystąpienie z nowymi warunkami zabudowy na kolejny dom lub nawet 2. Wtedy powstałyby działki odpowiednio przy dwóch działkach 1277,5 m2 i przy trzech działkach po 850 m2 każda. Także nieruchomość która na pewno jest dobrą inwestycją.

Działka znajduje się pięknej lokalizacji w bezpośrednim pobliżu terenów zielonych ścieżek rowerowych i terenów rekreacyjnych w północno- zachodniej części Wrocławia.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.