Piękna działka wokół lasy i jeziora Żnin/Gąsawa !!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
205 000 PLN, Pow. 485 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
485 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żnin
Numer oferty:
890325
Cena za m2:
422.68 PLN
Zapraszam!!!Na sprzedaż działka całoroczna letniskowa  w akcie notarialnym budowlana  nad jeziorem Folusz , kilka kilometrów od Żnina . Piękna okolica do jeziora 100 m przez las skarpą ( plaża ) .
Dziewicze jezioro bez ośrodków wczasowych - idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i wędkowanie . Działka o powierzchni 485 m2 z trzech stron lasy .
Domek 30 m2 - dwa pokoje po 10 m2 , kuchnia 8 m2 , łazienka 2 m2 ( prysznic ) , taras 12 m2 .
Budowla postawiona w konstrukcji szkieletowej ocieplona 15cm warstwą styropianu i pianki.
W dachu 20 cm wełny . Dach deskowany przykryty 2 warstwami papy , a następnie położona została szwecka blacho-dachówka . Okna plastikowe . Kuchnia pod zabudowę , lodówka .
w kompleksie znajduje się murowane pomieszczenie gospodarcze z wiatą .
W zestawie dwa rowery , kosiarka , kajak 2osobowy z kapokami .

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail