Pawilon handlowy, tani poczatek biznesu

lokalizacja: Bydgoszcz

26 000 PLN

1 083 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt: Maciej Brzeski tel 798339773

Proponujemy pawilon handlowy - Rynek Bartodzieje. Bardzo dobra oferta - drobny biznes na rozpoczęcie własnego interesu. Znakomita lokalizacja .Targowisku lubianym i ciągle intensywnie odwiedzanym. Parterowy pawilon o powierzchni 22 m2, z zapleczem socjalnym (WC) i przymierzalnią . Możliwość wystawiania towaru na zewnątrz pod dachem. Wysokość 2.5 m. Pawilon oferowany z wyposażeniem (wieszaki, manekiny) oraz piecykiem gazowym.Koszt miesięczny czynszu 514 zł, roczny podatek ok 600 zł plus media - prąd i woda wg zużycia. Fajna lokalizacja w dobrym sąsiedztwie z pakietem stałych, przyzwyczajonych klientów. Bardzo dobra oferta na pierwszy biznes, możliwość prowadzenia usług, lub innej branży handlowej.
POLECAM i zapraszam do kontaktu. 798339773

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.