Hala produkcyjna lub magazyn

Magazyn z biurami na sprzedaż
890 000 PLN, Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz
Numer oferty:
395934
Powierzchnia działki:
1 950 m2
Cena za m2:
2966.67 PLN
Kontakt tel. Maciej Brzeski
Polecamy Państwu obiekt komercyjny z własną działką i KW. Przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie parku przemysłowego Zachem. Plac przed budynkiem częściowo utwardzony, brama wjazdowa na pilota, działka ogrodzona w całości. Hala wyposażona w suwnicę o nośności do pół tony. Wysokość pomieszczenia 4,2 m. Na zapleczu dodatkowe miejsce składowania w postaci zadaszonej wiaty. Na posesji jest również kontener mogący pełnić rolę biura, zaplecza socjalnego itp.
Nieruchomość z potencjałem - zapraszam

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail