Lokal użytkowy w stanie deweloperskim Ołtaszyn!

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
290 000 PLN, Pow. 33,34 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
33,34 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław Ołtaszyn , Bartłomieja Strachowskiego
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
716066
Cena za m2:
8698.26 PLN
Mateusz  797 231 735
"Apartament Nieruchomości"

Dzień Dobry!

Mam do zaoferowania Państwu gotowy lokal w stanie deweloperskim do zaaranżowania pod własną działalność na Ołtaszynie w dzielnicy Krzyki. W okolicy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, przychodnie oraz kawiarnie i restauracje. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w okolicy liczne parki oraz tereny zielone w tym Klin Wojszycki, a także liczne tereny rekreacyjne.

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości. Bezpośredni dojazd komunikacją miejską do takich miejsc jak: Rynek, Galeria Handlowa "Wroclavia", Dworzec Autobusowy oraz Dworzec PKP "Wrocław Główny". Dla zmotoryzowanych wygodny wyjazd z Wrocławia w stronę Autostrady A4.

Nieruchomość w stanie deweloperskim. Lokal według planu składa się z:
-sala o powierzchni odpowiednio 16,97mkw,
-pomieszczenie socjalne o powierzchni odpowiednio 4,96mkw,
-łazienka o powierzchni odpowiednio 4,84kw.

Na oknach zamontowane są już rolety.

W inwestycji będą dostępne miejsca postojowe naziemne i podziemne. Koszt garażu podziemnego wynosi 30.000 złotych. Natomiast koszt miejsca postojowe naziemnego wynosi 18.000 złotych.

Lokal w stanie deweloperskim do własnego wykończenia i umeblowania. Lokal oddany już do użytku.

Serdecznie polecam i zapraszam Państwa na prezentacje!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail