Lokal handlowy w centrum miasta.

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
285 000 PLN , Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żnin , 700-lecia
Numer oferty:
642196
Cena za m2:
4 071 PLN
Kontakt  Joanna 660 244  424
Zapraszam do zapoznania  z ofertą sprzedaży lokalu handlowo - usługowego zlokalizowanego w centrum Żnina.
Nieruchomość  składa się z dwóch oddzielnych lokali o łącznej powierzchni 70 m2, większy to 61 m2, a mniejszy 15 m2. Oba po generalnym remoncie, z nowoczesnym wystrojem i zapleczem sanitarnym. Ogrzewanie lokali jest gazowe, wszystkie media na miejscu.
Lokal znajduje się przy ulicy, gdzie niedawno położono nową nawierzchnię i nowy chodnik.Wszystko to zachęca do zainteresowania się ofertą kupna tej handlowo- usługowej nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu, proszę umówić się na prezentację, Joanna 660 244 424.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail