Lokal handlowy w centrum miasta.

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
285 000 PLN, Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żnin , 700-lecia
Numer oferty:
642196
Cena za m2:
4 071 PLN
Kontakt  Joanna 660 244  424
Zapraszam do zapoznania  z ofertą sprzedaży lokalu handlowo - usługowego zlokalizowanego w centrum Żnina.
Nieruchomość  składa się z dwóch oddzielnych lokali o łącznej powierzchni 70 m2, większy to 61 m2, a mniejszy 15 m2. Oba po generalnym remoncie, z nowoczesnym wystrojem i zapleczem sanitarnym. Ogrzewanie lokali jest gazowe, wszystkie media na miejscu.
Lokal znajduje się przy ulicy, gdzie niedawno położono nową nawierzchnię i nowy chodnik.Wszystko to zachęca do zainteresowania się ofertą kupna tej handlowo- usługowej nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu, proszę umówić się na prezentację, Joanna 660 244 424.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail