Biura na wynajem

Biuro na wynajem
2 250 PLN, Pow. 285 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
285 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
9
Lokalizacja:
Żnin
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
966038
Cena za m2:
7.89 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych w Żninie. Budynek jednokondygnacyjny z dachem jednospadowym.Zbudowany w 2006 roku. Funkcjonalnie podzielony na część handlową i biurową z powierzchniami biurowymi, sanitarnymi, kuchnią i pomieszczeniami technicznymi.
Nieruchomość ogrzewana gazowo. Budynek może być przeznaczony na gabinety lekarski, biura. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail