Żnin

Komercyjny na wynajem
7 039 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 423 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Żnin
  • Numer oferty : 604168
  • Cena za m2 : 18.50 PLN

Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Pastwu ofertę wynajmu budynku magazynowo-montażowego o powierzchni użytkowej 380m2 w Żninie. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wykonany w technologi mieszanej. Został zmodernizowany w 2006r na bazie budynku handlowo-magazynowego. Budynek funkcjonalnie podzielony na część montażowo- magazynową, socjalną z pomieszczeniami sanitarnymi, stołówkę i pomieszczenia socjalne dla pracowników. Nieruchomość posiada wszystkie media. ( instalacja wodąciągowa, oświetlenie gniazda prądowe 230/400V,CO z grzejnikami płytowymi zasilane z kotła gazowego,ogrzewanie nawiewowe w hali, instalacja piorunochronna, instalacja kanalizacyjna z doprowadzeniem do sieci miejskiej.
hala magazynowa- 254m2
szatnia- 14m2
łaźnia-12,8m2
prysznic- 6m2
toaleta- 12m2
komunikacja- 38m2
kuchnia-jadalnia- 26m2
magazynek- 9m2
Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.