Mieszkanie dwupoziomowe do remontu !

Mieszkanie na sprzedaż
229 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 90 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Brzeg Dolny , Fabryczna
  • Rok budowy : 1950
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 587810
  • Cena za m2 : 2544.44 PLN

Izabella 570 097 070
"Apartament Nieruchomości"

Kolejna oferta naszego biura! Na sprzedaż mieszkanie w bloku z lat 50-tych na I piętrze.
Budynek po termoizolacji i po wymianie dachu.Usytuowane  w cichej dzielnicy - Fabryczna w Brzegu Dolnym.Na pierwszym poziomie o metrażu 52m2 znajdują się dwa ustawne pokoje, kuchnia,łazienka oraz przedpokój.Mieszkanie jasne,w kuchni i łazience duże okna. Wystawa okien:płd.,wschód.Z mieszkania prowadzą schody na poddasze o powierzchni ok.40m2. Mieszkanie do remontu.Dzięki ogromnemu potencjałowi - możliwość zrobienia przestronnego mieszkania dwupoziomowego.Obok bloku znajduje się ogródek o powierz 108 m2.Przyszły
właściciel mieszkania ma pierwszeństwo i możliwość korzystania z ogródka po podpisaniu umowy z Gminą Miasta na użyczenie działki.Umowa trwa 3 lata.Roczny koszt ok.55 zł. Na klatce tylko 2 mieszkania.Przy bloku ogólnodostępny parking dla mieszkańców.Czynsz do zarządcy 350 zł,ogrzewanie miejskie.Blisko szkoła, przychodnia,lokalny bazarek,sklepy.W bliskiej odległości Dworzec PKP,dojazd do Wrocławia zajmuje około 40 minut!
Pełna własność bez obciążeń.

Zapraszam na prezentację i do rozmów!
Izabella Paprocka
570 097 070
nr licencji 25290

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.