BARTODZIEJE, MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI

Mieszkanie na sprzedaż
295 000 PLN, Pow. 50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Bartodzieje , Dr Antoniego Jurasza
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
257177
Cena za m2:
5 900 PLN
Kontakt i prezentacja Ewa Schulz tel. 696 222 281
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 50m2, na trzecim piętrze w bloku na ogrodzonym terenie.
Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną jasną kuchnią o pow. ok.10m2.
Z salonu o pow. ok. 18m2  wyjście na loggie, z sypialni o pow. ok.12m2 na balkon.
Łazienka razem z WC o pow. 3m2, wyposażona w wannę.
Do mieszkania przynależy piwnica, miejsce postojowe na ogrodzonym i monitorowanym miejscu, oraz prawo do korzystania ze strychu znajdującego się nad lokalem.
Bardzo dobra lokalizacja to niewątpliwy atut tej oferty.
Układ mieszkania daje duże możliwości do  własnej aranżacji, którą niewątpliwie przyszli właściciele będą chcieli przeprowadzić.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail