NOWA INWESTYCJA- kameralny budynek

Mieszkanie na sprzedaż
168 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 19,65 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Błonie , Czerwonego Krzyża
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 281364
  • Cena za m2 : 8549.62 PLN

MAŁGORZATA  BISKUP  660244448
NA SPRZEDAŻ
przytulna NOWOCZEŚNIE  zaaranżowana kawalerka zrealizowana wg indywidualnego projektu.Prace wykonano  z materiałów wysokiej klasy z wyjątkową dbałością o szczegóły zadowoli oczekiwania  wymagających  klientów.
POKÓJ dzienny  z kuchnią  15,89 mkw  + ŁAZIENKA 3,76 mkw .
Samodzielne wejście bezpośrednio od ulicy . Lokal idealny na inwestycje/wynajem/ jak również może stanowić idealne miejsce do prowadzenia cichej działalności .
Opłaty ok 200 zł/m-c. Lokal  idealny do zamieszkania jak również na inwestycje.
Lokal w trakcie remontu- zdjęcia poglądowe z innej inwestycji.
KUPUJĄCY  NIE PŁACI PODATKU PCC .
BUDYNEK
kameralny jednopiętrowy  7-lokalowy. Osobne wejścia do mieszkań  dają  właścicielom poczucie komfortu i intymności.
Budynkiem zarządza Wspólnota.  Instalacja  fotowoltaiczna  zapewnia zarówno stronę ekonomiczną utrzymania lokalu związaną z energią elektryczną  jak również jest w zgodzie z tak ważną ekologia.
LOKALIZACJA
jest  niewątpliwym  kolejnym  ATUTEM oferty . Osiedle  domów jednorodzinnych - okolica spokojna w pobliżu szeroko rozwinięta infrastruktura Błonia- szkoły-przychodnia-zaplecze handlowe -rynek.
OFERTA WYJĄTKOWA GODNA POLECENIA CO CZYNIĘ Z PEŁNYM PRZEKONANIEM.
Zapraszam- zadzwoń 660244448.


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.