Mieszkanie 3 Pokoje po Remoncie Parter Błonie.

Mieszkanie na sprzedaż
315 000 PLN, Pow. 47 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Błonie , Ludwika Waryńskiego
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
593816
Cena za m2:
6 702 PLN
Na sprzedaż przepiękne mieszkanie 3-pokojowe 47 m2 na Błoniu po kapitalnym remoncie 2021 r. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, przedpokoju, łazienki połączonej WC. Zupełnie nowa instalacja elektryczna w całym mieszkaniu. Nowa hydraulika. W mieszkaniu zostały wykorzystane wyłącznie zmywalne farby firmy Decoral. W mieszkaniu zostało zastosowane oświetlenie LED, przez co koszty korzystania z oświetlenia są znikome. Fantastyczna lokalizacja na Błoniu. W mieszkaniu zostały zamontowane również nowe parapety z bardzo wysokiej półki - aglomarmur w kolorze Botticino.

Bliskość wielu szkół i przedszkoli. W pobliżu rynek, wiele sklepów, przychodnie, parki, korty tenisowe, apteki, poczta. Bardzo spokojna okolica i zarazem bardzo blisko Starego Rynku.Bardzo wysoki standard w mieszkaniu zapewnia przede wszystkim ekskluzywna kuchnia. Wszystkie fronty lakierowane oraz podświetlone, samo domykające się szuflady, w pasie roboczym na ścianie lacobel oraz zlew z aglomarmuru. W całym mieszkaniu zostały zamontowane nowe białe drzwi wewnętrzne. Nowe drzwi zewnętrzne. W przedpokoju na podłodze został położony gres wysokiej jakości 50x50cm, a na podłodze w pokojach panele o wysokiej klasie ścieralności AC4. W łazience wszystkie baterie GROHE oraz stelaż podtynkowy GROHE w zestawie z miską GROHE. Do mieszkania przynależy również piwnica 2m2 oraz balkon.Pokoje:

- salon - 16 m2

- kuchnia - 7 m2

- sypialnia #1 - 11 m2

- sypialnia #2 - 7 m2

- łazienka z WC - 3,5 m2

- przedpokój - 2,5 m

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail