Mieszkanie 2 Pokoje Centrum.

Mieszkanie na sprzedaż
169 000 PLN, Pow. 35 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Centrum , Mazowiecka
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
691712
Cena za m2:
4 829 PLN
TYLKO U NAS - 2 POKOJE W CENTRUM BYDGOSZCZY - DLA CIEBIE LUB POD WYNAJEM!


Jeśli szukasz mieszkania w centrum blisko  wyższych uczelni na Wyspę Młyńską czy na Stary Rynek, albo myślisz o zainwestowaniu  w lokal, który szybko wynajmiesz, ta oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Poznaj najważniejsze atuty tej oferty:

-  kamienica przy ul. Mazowieckiej , klatka schodowa zadbana (kamienica na wiosnę będzie remontowana)
- 2 Pietro
- funkcjonalny rozkład: duży pokój , mały pokój  , łazienka z wc i prysznicem w kuchni( możliwość oddzielenia) przedpokój 

- powierzchnia mieszkania 35m2 + przynależna piwnica 10 m2
- pełna własność 
- lokalizacja: np. Ul. Gdańska ,Mickiewicza, Collegium Medicum Ronda Jagiellonów, podobnie do Wyższej Uczelni Muzycznej, Starego Rynku i Wyspy Młyńskiej, blisko do przystanku tramwajowego, przystanków autobusowych.

Wszystkie meble widoczne na zdjęciach mogą pozostać w lokalu w ramach jego ceny, dzięki czemu nowy właściciel nie musi ponosić na początku dodatkowych kosztów. Mieszkanie wymaga zwykłego odmalowania  poza tym jest dobrze utrzymane i zadbane.

Okna PCV, 

Ogrzewanie Gazowe - Piec dwufunkcyjny.

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej: 270zł/1 os. + prąd i gaz wg zużycia,

Mieszkanie ma ciekawe możliwości aranżacyjne.
 Zapraszam na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail