Bydgoszcz, Wyrzyska

Mieszkanie na sprzedaż
362 000 PLN, Pow. 44,54 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44,54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Czyżkówko , Wyrzyska
Rok budowy:
2012
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
627691
Cena za m2:
8127.53 PLN
NA SPRZEDAŻ
dwupokojowe mieszkanie -ROZKŁADOWE- na wysokim parterze- WINDA z poziomu zero.
Powierzchnia 44,54 mkw wraz z komórka lokatorska na tym samym piętrze przy lokalach o pow. 2,15 mkw.
POKÓJ z aneksem kuchennym+ POKÓJ+ ŁAZIENKA+KOMÓRKA LOKATORSKA+BALKON
Miejsca postojowe ogólnodostępne na terenie osiedla- brama wjazdowa na pilota.
Lokal odświeżony do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Opłaty ok 200 zł / m-c
BUDYNEK
czteropiętrowy z Windą - szerokie korytarze podzielone na sektory dające dodatkowe bezpieczeństwo.Komórki na tych samych piętrach co lokale.Nowoczesna architektura.
LOKALIZACJA
spokojna okolica - szybki dojazd do Miasta - cisza-spokój-w pobliżu las.Dobre miejsce na odpoczynek po pracy i spacer z rodziną.
POLECAM Z PEŁNYM PRZEKONANIEM I ZAPRASZAM.
Zadzwoń Agnieszka tel 602619515

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail