Mieszkanie M5! Fordon!

Mieszkanie na sprzedaż
379 000 PLN, Pow. 61 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
1985
Piętro:
2 na 10
Numer oferty:
356995
Cena za m2:
6213.11 PLN
Mieszkanie M5! Fordon!

Kontakt 608 170 066

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 w Fordonie.
Duży salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.22m2, trzy sypialnie, łazienka z WC, hol.
Mieszkanie na drugim piętrze. Loggia!!! Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze.
Forma własności: pełna własność. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa.
Czynsz to ok. 500 zł miesięcznie. Pod blokiem duży parking.

W mieszkaniu trwa remont generalny. Wymiana instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, wykonanie gładzi gipsowych na ścianach, wymiana drzwi, parapetów, ceramiki i armatury.

UWAGA
Załączone zdjęcia przedstawiają wizualizację mieszkania. 
Mieszkanie będzie wykończone zgodnie z przedstawioną wizualizacją. W cenie ofertowej jest zawarta zabudowa stolarka kuchni i łazienki, wszelkie stałe elementy jak lustra, lampy, lamele ozdobne.
Inne elementy wyposażenia, np. meble wolnostojące, sprzęt AGD do uzgodnienia.

Zapraszam na prezentacje.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail