NOWE- 2 balkony-stan deweloperski-bez PCC

Mieszkanie na sprzedaż
299 900 PLN, Pow. 36,91 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,91 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon , Wyzwolenia
Rok budowy:
2021
Piętro:
2 na 5
Numer oferty:
604157
Cena za m2:
8125.17 PLN
MAŁGORZATA  BISKUP 660244448
NA  SPRZEDAŻ- klucze w biurze-Klient Kupujący nie płaci podatku PCC
2 pokojowe nowoczesne studio idealne dla osób chcących zamieszkać zgodnie z własnymi oczekiwaniami-stan deweloperski.Układy funkcjonalne mimo nie wielkiej powierzchni stwarzające przyjemną część dzienną oraz zabezpiecza osobną sypialnię.
Do Lokalu przynależą 2 duże balkony o pow.11,85mkw+5,15mkw.Miejsce postojowe do wyłącznego użytkowana cena 10.000,00zł.
Duże powierzchnie okien świetnie doświetlają pomieszczenia stwarzając przyjemny nastrój./zdjęcie przedstawia możliwości aranżacji./
Lokal obejmuje:
-pokój dzienny z aneksem kuchennym-17,99 mkw
-pokój-6,53mkw
-łazienka-3,16mkw
-hol-9,38mkw
Budynek-LOKALIZACJA
Activ Park  to  kompleks nowoczesnych budynków wielorodzinnych o nietuzinkowej architekturze i niespotykanych w Bydgoszczy rozwiązaniach funkcjonalnych.
Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie tereny spacerowe i ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku. Dużą atrakcją dla mieszkańców lubiących aktywnie spędzać czas będzie usytuowana na poziomie IV piętra budynku w formie tzw. zielonego dachu, między innymi siłownia zewnętrzna połączona z częścią rekreacyjną i z widokiem na sąsiadujący z inwestycją las.
Doskonała oferta polecam z pełnym przekonaniem.Zadzwoń 660244448.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail