Trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią - 47m2

Mieszkanie na sprzedaż
228 000 PLN, Pow. 47 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Osowa Góra , Niklowa
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
236419
Cena za m2:
4851.06 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47m2, które znajduje się w niskim bloku na Osowej Górze.
Mieszkanie składa się z
- pokoju 15,5m2 z wyjściem na loggię
- pokoju 8,8m2
- pokoju 8,8m2
- kuchni 4,8m2
- łazienki 3m2
- korytarza 6,1m2.


Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,1m2 oraz blaszany garaż! W bloku ogólnodostępna suszarnia oraz pomieszczenie na wózki/rowery.

 

Mieszkanie bezczynszowe, więc koszty jedynie wg zużycia mediów!

Mieszkanie idealne jako inwestycyjne pod wynajem!
W razie wszelkich pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Cena 228 000 zł

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail