Mieszkanie na I-szym piętrze w cichej okolicy

Mieszkanie na sprzedaż
269 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 42 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Szwederowo
  • Piętro: 1 na 4
  • Numer oferty : 461440
  • Cena za m2 : 6404.76 PLN

Mam do zaprezentowania mieszkanie na Szwederowie, w cichej okolicy, w otoczeniu drzew, ale zarazem bardzo blisko sklep spożywczy, piekarnia, przychodnia.
W pobliżu sklepy takie jak: Kaufland,Mila, Stokrotka, rynek, szkoła, przedszkole, żłobek.
W niedalekiej odległości przystanek autobusowy.
Wszystko blisko, ale ułożenie bloku powoduje ,że jest cicho, z klatki wychodzi się bezpośrednio na teren zielony z drzewami i ławeczkami.
Mieszkanie jest rozkładowe.
Duzy pokój z wyjściem na balkon,
sypialnia
kuchnia
łazienka
korytarzy z szafą w zabudowie.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Miejsce idealna dla rodziny lub osób starszych, zwłaszcza, że mieszkanie mieści się na I-szym piętrze.
Gorąco polecam.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.