Wyremontowane 2 pokoje! Poszukiwana lokalizacja!

Mieszkanie na sprzedaż
299 000 PLN , Pow. 35 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Szwederowo
Piętro:
9 na 11
Numer oferty:
631621
Cena za m2:
8 543 PLN
Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu, który zostanie zakończony za tydzień i obejmuje całkowitą rewitalizację mieszkania łącznie z wymianą wszystkich instalacji.

Zdjęcia pochodzą z innych realizacji. Mieszkanie zostanie wykończone materiałami wysokiej klasy, w standardzie takim jak widać na zdjęciach.

Cena mieszkania 299000 jest ceną na gotowo, do wprowadzenia. Obejmuje również zabudowę kuchenną i w pełni wykończoną łazienkę.

Mieszkanie ma 35 m2 (2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka i przedpokój. Układ jest widoczny na ostatnim slajdzie.
Czynsz administracyjny 330 zł

Gorąco polecam!
Arletta Jakobsen 500450237

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail