Gdańsk Matarnia 2 pokoje 54,01m2

Mieszkanie na sprzedaż
439 000 PLN, Pow. 54,01 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,01 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Matarnia , Podchorążych
Rok budowy:
1986
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
906842
Cena za m2:
8128.12 PLN
Na sprzedaż- przestronne,jasne,ciepłe i suche dwupokojowe mieszkanie z widokiem na las ,usytuowane na parterze kameralnego zespołu budynków wielorodzinnych z drugiej połowy lat 80-tych.

Mieszkanie -składa się:
z pokoju dziennego -pow.ok.19,4m2
sypialni -pow.ok.14,2m2
kuchni -pow.ok.10,6m2
łazienki -pow.ok.4,01m2
i korytarza/holu -pow.ok.5,8m2
W skład mieszkania wchodzi duży balkon z dobrą ekspozycją ,o pow.ok 4,3m2  i duża piwnica o pow.ok.10m2.
Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym,duża powierzchnia kuchni i pokoju dziennego umożliwia wydzielenie drugiej sypialni i pozostawienie pokoju otwartego na kuchnię.
Dodatkowym atutem  jest ogródek od strony balkonu i pokoju dziennego,formalnie przypisany do mieszkania (dzierżawa od spółdzielni).
Obecny stan mieszkania-do zamieszkania po odświeżeniu (lokal po osobie w podeszłym wieku).
Pełna własność z KW.
Czynsz -lato ok.390 zł,zima ok.690zł,ogrzewanie miejskie.
Miejsca parkingowe dla mieszkańców,ogólnodostępne obok budynków.
Lokalizacja -gdańska Matarnia,okolica doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Gdańska i Trójmiasta.Obok Obwodnicy Trójmiasta (łatwy dojazd do autostrady A1 i S7) Lotnisko Rębiechowo 3 minuty.
W okolicy pełna infrastruktura miejska,centra handlowe,sklepy ,szkoły,przedszkola.Łatwy dostęp do komunikacji publicznej (przystanki autobusowe 200m od budynku,do przystanku Kolei Metropolitalnej 10 minut spacerem)
Dobra oferta w dobrej lokalizacji.
Zapraszam na prezentację,
Nr.oferty:906842
Paweł,
tel 573 214 201


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail