WRZESZCZ 3 POKOJE - BLISKO KOLEJKI

Mieszkanie na sprzedaż
539 000 PLN , Pow. 60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz , Bolesława Chrobrego
Rok budowy:
1930
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
359706
Cena za m2:
8 983 PLN
Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza.

LOKALIZACJA

Jest to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, ze względu na bliskość komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, kolejka SKM), pełną infrastrukturę handlowo - usługową, dużą ilością terenów zielonych. Wiele ścieżek rowerowych oraz dostęp do rozrywki i wypoczynku. Galeria Manhattan, Galeria Bałtycka oraz Metropolia niedaleko nieruchomości

MIESZKANIE

Mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 60 m2, położone w kamienicy na 1piętrze.
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.
Po remoncie - wymieniono instalacje, podłogi, zmieniono okna na plastikowe, wstawiono nowe drzwi w pokojach, zrobiono remont kuchni i łazienki.
Nieruchomość może stanowić bardzo dobre miejsce do mieszkania, gdyż jest to klimatyczna kamienica, ale także może służyć do prowadzenia własnej działalności czy też wynajmu.

W skład mieszkania wchodzi:
- kuchnia
- łazienka
- korytarz
- salon
- 2 niezależne pokoje

Ekologiczne ogrzewanie na prąd, w kuchni podłączony gaz miejski, więc można zmienić ogrzewanie na gazowe.
Koszty utrzymania mieszkania w miesiącach wiosennych około 120 zł za prąd za 2 miesiące (włącznie z ogrzewaniem), natomiast zimą jest to koszt około 400 zł /msc.

Mieszkanie bardzo słoneczne cały dzień. Strony wschodnia, południowa i zachodnia .

Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 15 m2.
Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Kamienica jest przed generalnym remontem.
Dostępne - do uzgodnienia

Polecam zwłaszcza ze względu na lokalizację!

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Zapraszam na prezentację!
Barbara Gliniecka - Nieruchomości Apartament
tel. 533 850 700
Numer oferty w biurze: 359706Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail