Nowe 3 pokoje na Lawendowym Wzgórzu Jasień!

Mieszkanie na sprzedaż
445 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 54,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Gdańsk , Lawendowe Wzgórze
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 1 na 3
  • Numer oferty : 801470
  • Cena za m2 : 8165.14 PLN

Nowe trzypokojowe mieszkanie 54,45 m2 w nowym budynku na osiedlu Lawendowe Wzgórze z doskonałą infrastrukturą - odbiór kluczy już w pierwszej połowie Grudnia!
Mieszkanie do własnej aranżacji w stanie deweloperskim. Doskonale skomunikowane osiedle 300 metrów od nowej pętli tramwajowej, z pięknie zaaranżowaną zielenią, szkoła spacer 5 min.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku z windą.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Blok D8 jest ostatnim na osiedlu gdzie sąsiedzi nie zaglądają w okna, balkon i okna znajdują się od strony zachodniej - słońce od południa do końca dnia.

Miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 35.000 zł, komórka lokatorska 5000 zł.

IDEALNA INWESTYCJA!

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Zapraszam na prezentację!
Natalia Obremska - Nieruchomości Apartament
tel. 883 222 363
Numer oferty w biurze: 801470

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.