Wysoki standard , 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
690 000 PLN, Pow. 62,90 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62,90 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
221551
Cena za m2:
10969.79 PLN
Na sprzedaż:
3-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90 m2 wykończone w bardzo wysokim standardzie.  Idealne dla rodziny lub pod inwestycję. 

Mieszkanie o powierzchni 62,90 m2 składa się z:
- salon z balkonem
- 2 sypialnie
- łazienka z prysznicem

Duży , pięknie wykończony salon z którego jest wyjście na przestronny balkon. Dwie sypialnie z dużymi łózkami. Łazienka z dużym prysznicem. Kuchnia osobna, jasna, w pełni wyposażona w sprzęt RTV, AGD. Na podłogach wysokiej jakości panele podłogowe.

Lokalizacja:
Mieszkanie zlokalizowane jest na nowo powstałym osiedlu w uroczej otulinie lasu. Idealna lokalizacja dla miłośników leśnych wycieczek.
W pobliżu Park Handlowy Matarnia, IKEA, Auchan, Biedronka

Komunikacja:
Bardzo szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Port lotniczy im. Lecha Wałęsy w odległości 5 min samochodem.
-przystanek PKM -  7 min spacerem
-przystanek autobusowy  - 5 min spacerem

Zapraszam na prezentację
Damian Romanowski - Nieruchomości Apartament
tel. 508 332 465
Nr oferty w biurze: 221551

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail