Idealne dla Rodziny z Ogrodem i Tarasem

Mieszkanie na sprzedaż
320 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 120 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Góra
  • Rok budowy : 1945
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : 363863
  • Cena za m2 : 2666.67 PLN

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 mkw, zlokalizowane  w kamienicy. Nieruchomość w ostatnich latach przeszła gruntowne remonty, wymienione zostały wszystkie instalacje, położone zostały gładzie, panele oraz płytki. Bardzo ważna informacja to to, że właściciel przygotował nieruchomość jako dwa niezależne mieszkania co daje możliwość wynajęcia jednego z mieszkań.
Atutem nieruchomosci  to na pewno fakt, że mieszkania są bezczynszowe a podwórko, komórki lokatorskie i  2 garaże dadzą Ci wygodę o której mieszkania w blokach mogą tylko pomarzyć.

Oferta o której mowa to mieszkanie 50 m2 na parterze:

- Przedpokój,
 -salon z wyjsciem na taras,
-  2 sypialnie,
-  kuchnia z oknem,
-  łązienka,

II Mieszkanie :
- Przedpokój,
- Salon  z kominkiem,
- kuchnia,
- łazienka,
- wc.
Ogrzewanie gazowe, nowy piec dwufunkcyjny.

Cena nieruchomości obejmuje lokale mieszkalny o powierzchni 120m2, pomieszczenie gospodarcze 2 garsże  oraz ogród o powierzchni 500m2 z własna sudnią głebinową (9m).

Zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.