Apartament 3- pokojowy w Centrum

Mieszkanie na sprzedaż
423 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 70,20 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Jelenia Góra , Osiedle Robotnicze
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : 654056
  • Cena za m2 : 6025.64 PLN

Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 70,2 m2 usytuowanego na 3- piętrze budynku 3- piętrowego z windą.
Lokal sprzedawany w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.
Miejsce idealne dla osób pracujących i aktywnych. Doskonała lokalizacja z dobrym połączeniem z każdą częścią miasta. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.
Rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa: markety spożywcze, centra handlowe (Nowy Rynek, Tesco, Pasaż Grodzki), liczne punkty usługowe, sklepy budowlane, liczne restauracje, kawiarnie, pizzerie.
W niewielkiej odległości ścieżki rowerowe oraz tereny zieleni i punkty widokowe (Grzybek, Skała Panteon, Borowy Jar).

Nieruchomość składa się z:
- salon z aneksem kuchenny 25,62 m2,
- sypialnia 19,45 m2,
- sypialnia 10,7 m2,
- łazienka 4,58 m2,
- łazienka 2,54 m2,
- garderoba 3,28 m2,
- hol 3,94 m2,
- balkon 7,6 m2.
Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce parkingowe na terenie zamkniętym.

Mieszkanie rozkładowe, ciepłe, ciche i słoneczne.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
Budynek wyposażony w windę

Zapraszam na prezentację Izabela


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.