3 pokoje Zabobrze III

Mieszkanie na sprzedaż
336 600 PLN, Pow. 63 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Jelenia Góra , Jana Kiepury
Rok budowy:
1989
Piętro:
1 na 10
Numer oferty:
769954
Cena za m2:
5342.86 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż mieszkanie 3- pokojowego o powierzchni 63 mkw usytuowanego na 1- pietrze 10- piętrowego bloku z windą.
Mieszkanie odświeżone 4 lata temu (bez remontu kuchni) gotowe do wprowadzenia się. Instalacja elektryczna miedziana, instalacja wodno- kanalizacyjna w stanie dobrym. Istnieje możliwość zakupu mieszkania wraz ze sprzętem.

Lokal znajduję się na Zabobrzu III w bardzo poszukiwanej dzielnicy miasta Jelenia Góra.
W pobliżu bardzo rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, sklepy ( Aldi, Żabka, Polomarket, Chata Polska), kościół, liczne punkty usługowe, przystanek komunikacji miejskiej, blisko obwodnica. Doskonałe połączenie z każdą częścią miasta. Nie brak również terenów zielonych wokół, dla aktywnych ścieżki rowerowe. Mieszkanie idealne dla osób pracujących lub rodziny z dziećmi.
Składa się z:
- 3 pokoi,
- kuchni,
- łazienki z wanną,
- toalety,
- przestronnego przedpokoju,
- balkonu z widokiem na Śnieżkę.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Dla zmotoryzowanych miejsca parkingowe ogólnodostępne przy bloku.


Czynsz 227 zł (fundusz remontowy, eksploatacyjne, śmieci) plus ogrzewanie mieszkania, podgrzewanie wody, prąd woda, gaz wg zużycia, ( ok 490 zł).

Zapraszam na prezentację Izabela

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail