Apartamenty w Górach

Mieszkanie na sprzedaż
1 050 000 PLN, Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Karpacz , Nad Łomnicą
Rok budowy:
2013
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
988345
Cena za m2:
10 500 PLN
Izabela tel.504268564 Nieruchomości Apartament

Pragnę przedstawić sprzedaż dwóch apartamentów o powierzchni 100 mkw usytuowanych na drugim i trzecim pietrze apartamentowca z 2013 roku.
Mieszkanie we wspaniałej lokalizacji zaledwie 5 minut od centrum Karpacza. Atrakcyjnej górskiej miejscowość położonej w Sudetach Zachodnich w dolinie rzeki Łomnicy u podnóża Śnieżki.
Oprócz odpoczynku w górach i narciarstwa, Karpacz gwarantuje dużo innych ciekawostek - najbardziej znana to Świątynia Wang z XII wieku,  jest to drewniana budowla zbudowana bez użycia gwoździ, przeniesiona z miasteczka Vang w Norwegii. Dla turystów czekają tu także inne atrakcje turystyczne, Śnieżka, Czarna Góra, Jeleniec, Czoło, Stacja Narciarska Pod Wangiem, Punkt Grawitacyjny, Wodospad Dziki i wiele szlaków spacerowych. Karpacz przyciąga turystów o każdej porze roku.
Nieruchomość stanowić będzie wspaniałą inwestycję pod wynajem dla turystów lub jako drugi dom dla osób aktywnych kochających góry.

Mieszkanie składa się z:
Apartament I
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia,
- łazienka,
- balkon.
Apartament II
- salon z aneksem,
- sypialnia,
- łazienka.

Do nieruchomości przynależy miejsce garażowe i komórka lokatorska.
Obecnie apartamenty są wynajmowane turystom na okresy krótkoterminowe.
Obsługą wynajmu zajmuję się firma zewnętrzna.
Czynsz 540 zł, ogrzewanie gazowe.

Zapraszam na prezentację Izabela
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail