INWESTYCJA - MIESZKANIE DO REMONTU - CENTRUM!

lokalizacja: Nakło nad Notecią

99 000 PLN

2 592 PLN / m2

Opis nieruchomości

TYLKO W NASZYM BIURZE!!!
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ. 
Roma Deka.
Specjalista ds. nieruchomości.
tel: 508-332-248

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy w Nakle nad Notecią. Mieszkanie w ścisłym centrum, zaledwie 100 metrów od rynku. 
Lokal o powierzchni 38,2 mkw. znajduje się na 1 piętrze kamienicy przy ulicy Bydgoskiej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,27mkw.
W skład lokalu wchodzi duża kuchnia z wyjściem na balkon i pokój po przeciwnej stronie z oknami na ulicę. Dodatkowo pomieszczenie które można zaaranżować pod łazienkę. Aktualnie toaleta na półpiętrze. 
Mieszkanie przechodnie - możliwość utworzenia dwóch lokali
Mieszkanie wymaga generalnego remontu!

KLUCZE TYLKO W NASZYM BIURZE!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
ROMA
tel: 508-332-248.Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ROMA DEKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.