Wyjątkowe trzy apartamenty w jednym! 102 m2

Mieszkanie na sprzedaż
2 000 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 102 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Sopot , Polna
  • Rok budowy : 2013
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : 201772
  • Cena za m2 : 19607.84 PLN


Przestronny 102 m2 apartament podzielony na trzy osobne apartamenty. Dwa z nich to mieszkania  typu studio. Jedno to dwupokojowy apartament! 
Nieruchomość cechuje wysoki standard wykończeń  oraz prestiżowa lokalizacja.
Apartament wyposażony i gotowy pod inwestycje, wynajem lub do zamieszkania. 
Obecny układ apartamentu:
Mieszkanie 1:
- salon z aneksem
- sypialnia
- duża łazienka
- balkon
Mieszkanie 2:
- pokój z aneksem kuchennym
- duża łazienka
- balkon
Mieszkanie 3:
- pokój z aneksem kuchennym
- duża łazienka
- balkon
- taras

Apartament posiada balkony z widokiem na morze. 

Nowoczesny i komfortowy apartament znajduje się w luksusowym, strzeżonym kompleksie "Sopocka Przystań", 300 m od sopockiej plaży, 250 m od Placu Rybaków i w odległości 900 m od deptaku na ul. Bohaterów Monte Cassino.Zapraszam na prezentację!
Natalia Obremska - Nieruchomości Apartament
tel. 883 222 363
Numer oferty w biurze: 201772

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.