Dom, rynek pierwotny, bez prowizji

Mieszkanie na sprzedaż
1 594 515 PLN, Pow. 144,86 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
144,86 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Wrocław Borek , Dębowa
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
421885
Cena za m2:
11007.28 PLN
Aleksandra 
570 644 040

Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość przy al. Dębowej, lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia mieszkania to 144,86 m2, do którego przynależy ogródek o powierzchni 63 m2.

BEZ PROWIZJI I PCC

Udogodnienia: Plac zabaw, miejsce rekreacji, kompozycje roślinne, trawniki, mała architektura.

Przynależności: Wszystkie mieszkania posiadają ogród lub taras. Deweloper przewidział również komórki lokatorskie w cenie domu.

Bezpieczeństwo: Drzwi antywłamaniowe, monitoring, osiedle zamknięte.

Wielkość Projektu: Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 11 lokali mieszkalnych.

Garaże: W inwestycji będą dostępne miejsca postojowe.

Komunikacja: Autobus 150 metrów, Tramwaj 500 metrów.

Odległość od Centrum: 3,7 km


Zapraszam do kontaktu i na prezentację !!!
Aleksandra Nowak/ opiekun oferty
tel: 570 644 040


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail