POSZUKIWANA LOKALIZACJA

Mieszkanie na sprzedaż
454 000 PLN, Pow. 63 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wrocław Kozanów , Dzielna
Piętro:
2 na 10
Numer oferty:
174577
Cena za m2:
7206.35 PLN
Aneta  696909401
SPRZEDAŻ TYLKO ZA GOTÓWKĘ.
Poszukiwana  lokalizacja
Polecam  mieszkanie 3 pok. przy parku II p /10p z winda od poziomu/-1/ idealne dla osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi. Super lokalizacja bardzo ciche i spokojne osiedle, w  otoczeniu zieleni, mnóstwo miejsc spacerowych, ,ścieżki do biegania, Odra. Mieszkanie w pełni rozkładowe, loggia. Do każdego pokoju wchodzi się z przedpokoju. Okna mieszkania wychodzą na dwie strony budynku. W mieszkaniu osobno łazienka i toaleta. Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsce dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta/przystanek pod blokiem/.Niedaleko pętla tramwajowa i autobusowa. Z okna widok na park i tereny rekreacyjne, ścieżki spacerowe, staw, centrum sportowe .Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania idealne dla rodziny. Cisza i spokój. W pobliżu Centrum handlowe ,Biedronki, Żabki, przedszkola ,szkoły, przychodnia. Bardzo przyjazne miejsce.
Zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail