65m2 dwa balkony garaż piwnica zieleń Augustowska

Mieszkanie na sprzedaż
650 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 65 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław Maślice , Augustowska
  • Rok budowy : 2013
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : 884601
  • Cena za m2 : 10 000 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży zadbane i pięknie urządzone mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Augustowskiej na wrocławskich Maślicach.

Pomieszczenia:
- przedpokój
- sypialnia z bezpośrednim wyjściem na
- balkon I
- sypialnia II ok 5 m2 
- salon połączony z
- otwartą kuchnią i wyjściem na 
- balkon II ok 14 m2
- łazienka z wanną
- do mieszkania przynależy piwnica i
- miejsce parkingowe (ok. 16 m2) w garażu podziemnym W CENIE MIESZKANIA

Kompleks został wybudowany wśród osiedli z niską zabudową co daje poczucie odizolowania się od betonowych blokowisk i możliwość obcowania z naturą- liczne trasy rowerowe, parki, las, stawy, plaża oraz usypana ścieżka na wale przy samej Odrze. Przed budynkiem jest mnóstwo ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Przystanki autobusowe linii 102,103,126,127,245 oddalone są od nieruchomości o 200m a w niedalekiej odległości (do większości kilka minut pieszo) żłobki, przedszkola, nowa szkoła z biblioteką miejską, nowa galeria handlowa N-park, Pasaż Królewiecki, Stadion Wrocław z torem kartingowym i lodowiskiem, liczne markety (Lidl, Biedronka, Dino, Stokrotka, Żabka), siłownia (Fitness Academy), lokale gastronomiczne i usługowe, poczta, apteka, przychodnia, bliski dojazd do AOW oraz szpitala. Sąsiedztwo skupia się na wypoczynku wśród panującej zieleni (Staw Królewiecki, Park Stabłowicki, Rędziński, Królewiecki, Las Rędziński, Pilczycki).

Mieszkanie doskonale sprawdzi się również jako inwestycja ze stałą, wysoką stopą zwrotu.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.