Ciche 34m2 balkon szlaban piwnica Szybowcowa

Mieszkanie na sprzedaż
374 000 PLN, Pow. 34 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Wrocław Popowice , Szybowcowa
Piętro:
8 na 10
Numer oferty:
864533
Cena za m2:
11 000 PLN
Michał 570 325 050

Do sprzedaży kawalerka 34m2 usytuowana na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy Szybowcowej zaraz obok kompleksu biurowego West Gate (50m).

Fantastyczna inwestycja pod wynajem - pełen dostęp do infrastruktury - obok Astra, Aldi, Biedronka, sklepy całodobowe, apteka, piekarnia, Park Zachodni, Hala Orbita i Beach Bar Hot Spot.
Doskonała komunikacja z najważniejszymi punktami Wrocławia - najbliższy przystanek MPK 2min. Dojazd do Magnolia Park (10min), Stacja kolejowa Wrocław Mikołajów (12min), Rynek Wrocławski (16min). Idealne miejsce dla pracowników pobliskiego kompleksu biurowego.

Mieszkanie bardzo jasne, rozkładowe, z osobną kuchnią i z dużym balkonem. Pokój duży, ustawny z szafą typu Komandor w zabudowie. Kuchnia umeblowana i wyposażona. W łazience pralka. Usytuowanie od strony podwórza dzięki czemu nie słychać ruchu ulicznego. Do mieszkania przynależy komórka piwniczna. Dostęp do zamykanego pomieszczenia dla rowerów na parterze. Klatka schodowa i elewacja po remoncie. Przed blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców (wjazd za szlabanem).

Mieszkanie sprawdzi się również jako inwestycja z dużą stopą zwrotu.

Zapraszam na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail