80m2 z dwoma balkonami i klimą Stabłowice Oliwkowa

Mieszkanie na sprzedaż
639 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 80 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Wrocław Stabłowice , Oliwkowa
  • Rok budowy : 2009
  • Piętro: 3 na 4
  • Numer oferty : 446015
  • Cena za m2 : 7987.50 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni ok.80 m2 usytuowane na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z windą z 2009r zlokalizowanym przy ul. Oliwkowej na wrocławskich Stabłowicach.

Składa się z:
- 3 sypialni (ok.15m2, ok. 15m2, ok. 14m2),
- salonu z jadalnią i aneksem kuchennym ok. 26m2,
- przedpokoju ok. 4m2,
- łazienki ok. 6m2 z własnym piecem dwufunkcyjnym i wąskim oknem.
- posiada 2 balkony (od południa i wschodu).

Wnętrze jest zadbane, funkcjonalne i trzystronne, dlatego też bardzo słoneczne. W mieszkaniu została zamontowana klimatyzacja.
Osiedle spokojne, małe (120 mieszkań), z dużą ilością drzew, zamknięte szlabanem, do dyspozycji mieszkańców 180 miejsc parkingowych, rowerownie/ suszarnie.

Okolica bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. W najbliższej okolicy 3 przedszkola, 2 szkoły podstawowe, żłobki, Lidl, szpital, przychodnie, place zabaw, stadion, stacja Orlen, lokale gastronomiczne i usługowe oraz dwa nieduże pasaże handlowe (m.in. KFC, Media Expert, Empik, Rossmann, biuro podróży). Komunikacja miejska linii 101, 102 (5 minut do przystanków), nieopodal linia tramwajowa 3,10,20 lub od strony stadionu 31.

Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako inwestycja gwarantująca wysoką stopę zwrotu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.