123m2 deweloperskie 5 pokoi z łazienkami Legnicka

Mieszkanie na sprzedaż
885 600 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 123 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Wrocław Szczepin , Legnicka
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 4 na 6
  • Numer oferty : 239485
  • Cena za m2 : 7 200 PLN

Michał 570 325 050

Do sprzedaży mieszkanie po odbiorach, gotowe do rozpoczęcia prac wykończeniowych o powierzchni 123 m2 usytuowane na 4 piętrze 6 piętrowego nowego apartamentowca przy ul. Legnickiej.

Niezależne mieszkanie składające się 5 samodzielnych lokali mieszkalnych 1-pokojowych (16-31m2) o łącznej pow. 123m2 + komórka lokatorska 4 m2 oraz dostęp do rowerowni/ wózkowni. Każdy lokal posiada osobną instalację domofonową, RTV, internet, podliczniki na wodę i prąd. Między poszczególnymi pomieszczeniami wybudowano ścianki z Silki o grubości 20cm.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, w osobnej ofercie opcja - 35000zl za miejsce postojowe jednostanowiskowe.
Mieszkanie ciche, z oknami na patio i na ul. Wejherowską.

W budynku obok znajduje się Biedronka, Żabka, fryzjer, apteka, biuro rachunkowe itp. Naprzeciwko stacja Shell, około 200 metrów do Galerii Magnolia Park ( w tym Castorama, Decathlon), D.H. Astra. Doskonała komunikacja we wszystkie strony miasta - przystanek tramwajowy jak i autobusowy 50m od budynku.

Doskonała oferta dla inwestora gwarantująca stałą, wysoką stopę zwrotu jak i pewność najmu lokali.
W ofercie posiadam jeszcze kilka innych podobnych mieszkań- proszę o kontakt.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.