BEZ % I PCC | Rynek pierwotny

Mieszkanie na sprzedaż
527 957 PLN, Pow. 56,52 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,52 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wrocław , Kręta
Piętro:
5 na 6
Numer oferty:
576216
Cena za m2:
9341.07 PLN
Aleksandra 
570 644 040

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze 6-cio piętrowego budynku z windą, który zostanie oddany do użytku w 2021 roku.

Udogodnienia:
W odległości do 1 km liczne przedszkola, dwie szkoły podstawowe, Liceum Ogólnokształcące. Liczne punkty handlowo-usługowe (apteki, przychodnie zdrowia, sklepy, puby i restauracje). Ok 1,5 km do centrum handlowego E.Leclerc oraz do tras rowerowych, biegowych, spacerowych. Tuż obok Park Staszica oraz Park Słowiański, zajezdnia tramwajowa oraz Dworzec Nadodrze.
Przynależności:
Większość mieszkań wyposażona w balkony i loggie, kilka mieszkań na 1 piętrze posiada ogródki.
Bezpieczeństwo:
Domofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring.
Wielkość projektu:
Projekt składa się z jednego budynku wielorodzinnego, w którym znajdować będzie się 198 lokali mieszkalnych oraz 3 lokale usługowe w parterze.
Garaże:
149 miejsc postojowych w garażu podziemnym pod budynkiem, w tym: 28 miejsc postojowych niezależnych na płycie garażu, 118 miejsc postojowych niezależnych na platformach parkingowych dwupoziomowych, 3 miejsca postojowe rodzinne, zależne 23 miejsca postojowe na terenie.
Komunikacja:
50 metrów do przystanku komunikacji miejskiej na ul. Słowiańskiej (linie 1, 6, 7, 8, 9, 0L, 0P, 11, 17, 23, 240, 250).
Odległość od centrum:
Odległość do Centrum 2 km.


Zapraszam do kontaktu i na prezentację !!!
Aleksandra Nowak/ opiekun oferty
tel: 570 644 040


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail