Mieszkanie bezczynszowe z ogrodem i 2 garażami

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 80 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Żnin , Szpitalna
  • Piętro: 0 na 0
  • Numer oferty : 242406
  • Cena za m2 : 2187.50 PLN

Kontakt Darek 798-857-383

Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży  mieszkania o powierzchni  71,06m2 w parterowym budynku w centrum Żnina. Na powierzchnię mieszkalną składają się; dwa pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój. Okna PCV (w tym jedno okno w pokoju z roletą zewnętrzną), na podłogach panele, płytki ceramiczne i wykładzina. Do nieruchomości przynależą 2 garaże, pomieszczenie gospodarcze o łącznej powierzchni 76m2 oraz ogród  o powierzchni około 150m2 z bezpośrednim wyjściem do parku. Do mieszkania przynależy miejsce wydzielone w piwnicy 16,77m2 i na strychu domu . Dom ogrzewany jest piecem węglowym znajdującym się w piwnicy lub gazowym.  Pozostają w nim meble z wyposażenie kuchni i kuchenka gazowa oraz szafa w zabudowie znajdująca się w pokoju. Odrębne liczniki energii elektrycznej, wody i gazu. Nieruchomość posiada własną księgę wieczystą. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania po ewentualnym odświeżeniu. Bardzo dobra lokalizacja. Bardzo blisko do sklepów, marketów, przychodni lekarskiej, szpitala, kościoła  i szkół. Dostępność do uzgodnienia.

Powierzchnia pomieszczeń:
- pokój 27m2
- pokój 18m2
- kuchnia 14,8m2
- łazienka 6m2
- przedpokój 4,1m2
- WC 1,1m2

Zapraszam na prezentację. Kontakt Darek 798-857-383

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.