Mieszkanie 1 pokojowe 2 Piętro Piwnica Bud gospoda

Mieszkanie na sprzedaż
75 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 29,30 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Żnin
  • Rok budowy : 1970
  • Piętro: 2 na 2
  • Numer oferty : 733525
  • Cena za m2 : 2559.73 PLN

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO W NASZYM BIURZE!

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1 pokojowego w Złotnikach (gmina Rogowo). Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze ocieplonego bloku wybudowanego w 1970r. 

Mieszkanie o powierzchni 29,3 m2 składa się z następujących pomieszczeń:
- POKÓJ 1 - ok. 15 m2 
- KUCHNIA - ok. 6 m2 
- ŁAZIENKA - ok. 2,5 m2 
- KORYTARZ - ok. 6 m2
- BALKON PAPIESKI 
- PIWNICA - 3,20 m2
- BUDYNEK GOSPODARCZY - 21,2 m2


Do mieszkania przynależy budynek gospodarczy o pow. 21,2 m2. Istnieje możliwość przerobienia we własnym zakresie na garaż samochodowy.  

INFORMACJE DODATKOWE
- Mieszkanie wymaga remontu
- Ogrzewanie - C.O.
- Ciepła woda - z kotłowni na osiedlu 
- Czynsz - ok. 260 zł dla 1 osoby
- Mieszkanie ciepłe oraz jasne
- Okna - PCV
- Ściany - Tynk, tapeta
- Podłogi - Linoleum 
- Nowe drzwi wejściowe
- Plac zabaw dla dzieci zaraz przy bloku
- Cicha, spokojna okolicaPrzed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.