Mieszkanie w dzielnicy muzycznej.

Mieszkanie na wynajem
2 400 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 100 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Bocianowo
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : 233436
  • Cena za m2 : 24 PLN

KONTAKT:
Katarzyna Dornowska,
numer telefonu: 798 857 370


Do wynajęcia mam bardzo duże mieszkanie w prestiżowej dzielnicy muzycznej. Lokal znajduje się w pobliżu teatru, parku i uczelni wyższej. Jak na kamienice przystało mieszkanie ma bardzo duże okna wychodzące zarówno na ulicę jak i wewnętrzny dziedziniec. Dodatkowym atutem jest loggia z widokiem na ogródek.

Mieszkanie ma kompleksowo wyposażoną kuchnię z dużą lodówką, zmywarką, piekarnikiem, okapem, kuchenką ceramiczną i mikrofalową. W przestronnym pokoju kapielowym pod oknem znajduje się wanna obok niej obszerna kabina prysznicowa ponadto w pomieszczeniu znajduje się biały montaz oraz pralka. W skład nieruchomości wchodzą trzy duże umeblowane pokoje, każde z wejściem z przestronnego korytarza.


Mieszkanie będzie wolne od 01.04.2020 r.

KOSZTY NAJMU:
- 2400 zł - najem
- 350 zł - czynsz
- 2600 zł - kaucja
- prąd wg liczników

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.