M3 z własnym ogródkiem - okolice UTP

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 55 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Fordon
  • Piętro: 0 na 3
  • Numer oferty : 321860
  • Cena za m2 : 27.27 PLN

Zapraszam do kontaktu: Emilia Żabicka tel. 508-332-586

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem w Fordonie w okolicach UTP.

Mieszkanie jest w większości umeblowane (nie ma obecnie skórzanej czerwonej kanapy ze zdjęć ale jest możliwość wstawienia jej z powrotem) oraz posiada sprzęty AGD takie jak pralka, lodówka płyta gazowa z piekarnikiem elektrycznym.
W skład lokalu wchodzi:
2 niezależne pokoje
łazienka z wanną i wc
kuchnia
korytarz
ogródek

Opłaty:
Odstępne: 1500 zł
Czynsz: 400 zł (w tym zaliczka na wodę, ogrzewanie, śmieci na 1 osobę)
Prąd i gaz wg zużycia
Kaucja 2000 zł

Mieszkanie idealne dla rodzin 2+1, 2+2 lub pary.

Zwierzęta - do uzgodnienia

Preferowany najem okazjonalny

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Emilia Żabicka tel. 508-332-586

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.